Teknofest2020'de biz de varız

Haskan Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Tit Innovation şirketimizle, üretim faaliyeti gösterdiğimiz tüm mevcut ve planlı yatırımlarımıza dair inovatif projelerimizi paylaştığımız.

Şehir olarak ev sahipliği yapmaktan gurur duyduğumuz, bütün dünyanın konuştuğu Teknofest‘te inovasyon ruhumuzun doğurduğu Haskan Şirketler Grubu’na bağlı yeni şirketimiz Tit Innovation olarak yerimizi aldık. Üretim faaliyeti gösterdiğimiz tüm mevcut ve planlı yatırımlarımıza dair inovatif projelerimizi paylaştığımız Sn. Haluk Bayraktar ve Sn. Fatih Kaçır Türkiye’nin ekonomik ve teknolojik kalkınma hamlelerine sağladığımız katkı için teşekkürlerini sundu.

Birlikte çok daha güçlü bir Türkiye ve çok daha güçlü bir gelecek için yılmadan çalışmaya devam etmeye daha büyük bir motivasyonla hazırlandığımız bu tarihi günün anısına Yön. Kur. Üyemiz Sn. Zehra Ünal, TIT Innovation Kurucu Ortağımız Sn. Mustafa Dağlı, Sn. Valimiz Davut Gül ile Sn. Haluk Bayraktar ve Sn. Fatih Kaçır birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.